Strojový park

Strojový park je zrkadlo hodnôt značky KALAMÁR. Investovali sme do najkvalitnejších pásových rýpadlel, klieští, nožníc, kladív, nakladačov a nákladných vozidiel, čo nám zabezpečuje vysoký výkon a perfektné výsledky práce. Vďaka tomu sme pripravení na každú výzvu a garantujeme konzistentne vysokú úroveň našich služieb.

  • 0x

    profesionálne pásové rýpadlo

    Kvalita je náš záväzok. Preto sme investovali do najlepších pásových rýpadiel značiek LIEBHERR a CATERPILLAR. Tieto špičkové stroje zabezpečujú efektivitu a spoľahlivosť pri každej úlohe.

  • 0x

    KLIEŠTE, NOŽNICE, KLADIVÁ, NAKLADAČE

    Kvalitná technika je základ pre skvelé výsledky. S klieštami a nožnicami ITALMEK, kladivami ARDEN, nakladačmi SCHMIDT a LOCUST a nákladnými vozidlami MAN a SCANIA sme pripravení na každú výzvu.

Moderný strojový park pripravený na komplexné projekty

Či ide o jednoduchú realizáciu, alebo komplexný projekt, s modernou technikou a zručným tímom sme pripravení čeliť akéjkoľvek úlohe. Značka KALAMÁR je vaším spoľahlivým partnerom v každej situácii.

Vysoká dostupnosť a efektivita vďaka pravidelnej obnove a servisu

Investície do prvotriedneho vybavenia, pravidelný servis a včasná obnova strojového parku sú kľúčovými faktormi, ktoré posilňujú výkonnosť , konzistenciu a prvotriedne výsledky našej práce.

Otvoriť chat
1
Poradíme vám?
Vítame vás na Kalamar.sk
Dobrý deň,
ďakujeme vám za návštevu nášho webu.

Sme radi, že ste si pre profesionálne búracie práce vybrali práve nás.

Ak budete mať akúkoľvek otázku, neváhajte nám napísať. Sme tu pre vás!