O nás

Viac ako 15 rokov sme vašimi partnermi pre demolačné práce, rozpaľovanie kovu a manažment odpadu. Naša história je plná odhodlania, vášne a dôrazu na kvalitu. Vždy pracujeme s cieľom dosiahnuť vašu maximálnu spokojnosť a pripraviť perfektné miesto pre váš projekt.

Garancia kvality a efektivity

 • 0+

  rokov skúseností

  Čas je cenné aktívum, ktoré využívame v prospech zákazníkov. Vzdelávame sa formálne aj každodennou praxou. Naše poznatky a skúsenosti prenášame do každého projektu.

 • 0+

  ZÁKAZNÍKOV

  Sme hrdí na to, že sme si počas rokov budovania podnikania vytvorili silné vzťahy so zákazníkmi. Ich dôvera je pre nás inšpiráciou k neustálemu posunu vpred a k inováciám.

Tím spoločnosti Kalamár - štyria muži stojaci pred policovou zostavou v kancelárii spoločnosti

Prinášame komplexné riešenia

Naša cesta sa začala v roku 2009 s jediným cieľom - poskytovať unikátne služby v oblasti profesionálnych búracích prác a efektívneho riadenia stavebného odpadu. Vstupujeme do sveta B2B s presvedčením, že úspech nie je len o kvalite služieb, ale aj o bezchybnej integrácii do firemných procesov našich klientov.

Od prvých dní sme si uvedomili, že naši zákazníci hľadajú viac ako len dodávateľa služieb - hľadajú partnera, ktorý pochopí ich potreby a prinesie komplexné riešenia so zameraním na spoľahlivosť a udržateľnosť. Sme tu pre nich nielen ako búraci experti, ale ako tímu odborníkov, ktorí vnímajú jedinečnosť každého projektu a prinášajú pridanú hodnotu vo forme špecializovaných služieb.

Naša história je plná vášne, skúseností a oddanosti kvalite. Každý projekt so značkou KALAMÁR je príležitosťou transformovať staré štruktúry na nové možnosti. S naším individuálnym prístupom a neustálou inováciou sme pripravení byť vaším spoľahlivým partnerom pre každý krok vašej cesty. Pracujeme pre vašu spokojnosť a pre udržateľnosť vašich podnikateľských aktivít.

  Akcia

  Bez ohľadu na veľkosť alebo zložitosť projektu, Kalamár je pripravený poskytnúť rýchle a efektívne riešenia pre vaše búracie potreby.

  prECíZNOSť

  Naša odbornosť zabezpečuje, že každý projekt je realizovaný s maximálnou precíznosťou, pričom dodržiavame všetky normy a bezpečnostné predpisy.

  iNOVáCIA

  Neustále hľadáme nové metódy a technológie, aby sme boli nielen efektívni, ale aj šetrní k životnému prostrediu.

Vedenie spoločnosti

Muž v čiernom svetri sediaci za pracovným stolom v kancelárii. Na stole má monitor, klávesnicu a myš.

Karol Kalamár

Konateľ spoločnosti

Muž v tmavom svetri sediaci za pracovným stolom v kancelárii. Na stole má monitor, klávesnicu a myš.

Erik nevolný

Obchodný riaditeľ

Žena v béžovej košeli sediaca za pracovným stolom pred oknom v kancelárii. Na stole má notebook.

Nadežda Melicherová

Asistentka konateľa

Otvoriť chat
1
Poradíme vám?
Vítame vás na Kalamar.sk
Dobrý deň,
ďakujeme vám za návštevu nášho webu.

Sme radi, že ste si pre profesionálne búracie práce vybrali práve nás.

Ak budete mať akúkoľvek otázku, neváhajte nám napísať. Sme tu pre vás!